UNBOXING #1 - nowości od SQN

Cześć, Nadszedł ten pamiętny dzień! Dziś pierwszy raz mam dla Was UNBOXING i to w formie filmu! Musiałam Wam pokazać jakie cudowne przedpremierowe egzemplarze przysłał mi SQN. Zapraszam.


Tutaj możecie obejrzeć, co udało mi się nagrać, a niżej dodam Wam zdjęcia i napiszę więcej o otrzymanych książkach :)
"Reguły gry" to 3. i tym samym ostatni tom serii "Endgame". Poprzednie dwa tomy czytałam i jak mogliście przeczytać w recenzjach były one dla mnie świetna rozrywka. "Endgame" to propozycja idealna dla każdego, kto kocha szybką akcję. W dwóch poprzednich częściach nie było czasu na nudę i jestem pewna, że tym razem James Frey również mnie nie zawiedzie. Okładka tej książki skradła moje serce. Wszystkie 3 części genialnie prezentują się obok siebie

Tutaj możecie przeczytać recenzje dwóch poprzednich tomów i dowiedzieć się więcej o tej serii:
Tom 1.: http://bit.ly/2iclvKZ
Tom 2.: http://bit.ly/2iAIvUU

O "Margo" natomiast mogliście już usłyszeć na kilku blogach i vlogach. Margo to historia dziewczyny, która nie ma nikogo, kto mógłby ją wesprzeć. Poznaje jednak chłopaka na wózku inwalidzkim i razem z nim zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. Przyjaciele poszukują prawdy o morderstwie małej dziewczynki.

Muszę przyznać, że SQN na samym początku roku zrobił coś świetnego. Dwie książki i to pięknie wydane. Z oby dwoma łączę spore nadzieje i mam nadzieję, że "Endgame" stanie się jedną z moich ulubionych serii, a "Margo" przekona mnie do innego gatunku.

Zapraszam Was na stronę wydawnictwa SQN:
http://www.wsqn.pl/
http://imaginatio.wsqn.pl/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz