Dlaczego warto oglądać Grę o Booktube 2?

Rok temu na moim blogu mogliście czytać serię postów Perełki Booktuba. Dzisiaj być może wracam trochę do tej serii, ale opowiem Wam tylko o jednym kanale, a raczej programie. Zapraszam.

Czym jest GOB 2?

Gra o Booktube jest to program internetowy publikowany na kanale Mai K., w którym konkurują ze sobą recenzenci książkowi. Prowadzący sprawdzają ich wiedzę o książkach, autorach i bohaterach, aby pod koniec wyłonić zwycięzcę całego programu. Rok temu pojawił się już sezon pierwszy tego programu i jeśli jeszcze go nie oglądaliście to koniecznie musicie nadrobić zaległości.

Kto bierze udział w tym sezonie programu?

W tym roku Maja postanowiła zmienić troszkę strukturę programu i oprócz booktuberów zaangażowała również blogera, instagramowicza, a nawet widza. Również liczba prowadzących powiększyła się do 5 osób. W tym sezonie zobaczycie m.in. Cat Vloguje, Kulturalną Szafę, czy Pawła z P42. Uczestników oczywiście jest o wiele więcej, ale nie chcę zdradzać Wam wszystkiego, żebyście sami mogli sobie to sprawdzić, oglądając pierwszy odcinek.

Ale dlaczego tak naprawdę warto oglądać ten program?

1. Takiego programu nie doświadczycie w telewizji
Oglądając telewizję nie da się trafić na program mówiący o literaturze. Jednak w internecie możecie obejrzeć już teraz program robiony na poziomie programów telewizyjnych. Oglądając GOB nie da się nie docenić ogromu pracy włożonego w realizację. Godziny spędzone na nagraniach i godziny montażu przynoszą naprawdę bardzo dobry efekt.
2. Nieważne czy jesteście fanami blogów, youtuba, czy instagrama
Teraz każdy będzie mógł wybrać swojego ulubionego uczestnika. Jestem pewna, że na długiej liście uczestników na pewno znajdziecie kogoś, komu kibicować będziecie przez kolejne tygodnie. Bardzo duża różnorodność uczestników była najlepszą zmianą w GOB.
3. Program może towarzyszyć Wam regularnie przez 3 miesiące
W każdą sobotę o 10:00 możecie oglądać nowe odcinki. Losy uczestników możecie śledzić regularnie przez 3 miesiące, co zapewnia naprawdę dobrą rozrywkę w każdym tygodniu.
4. Co tydzień pojawiają się również materiały dodatkowe
Jeżeli po obejrzeniu odcinka czujecie niedosyt, możecie oglądać materiały dodatkowe tworzone przez uczestników i prowadzących. Co sobotę jeden z nich publikuje na swoim kanale mały bonus dla fanów programu.
5. Oglądając każdy kolejny odcinek, możecie wygrywać książki
W realizacji Gry o Booktube, pomaga wydawnictwo Czwarta Strona. Dzięki temu wydawnictwu pod koniec każdego odcinka macie możliwość wygrania książki. W konkursach możecie wziąć udział po prostu wstawiając komentarz pod filmem.

Grę o Booktube możecie oglądać klikając w ten link:

Jeżeli oglądaliście już GOB 2, napiszcie mi w komentarzach, jak Wasze wrażenia po pierwszym odcinku. Chętnie poczytam też komu Wy kibicujecie. Zapraszam Was również do obserwowania mojego bloga i mojej strony na Facebooku, jeśli chceci być na bieżąco.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.