Moje podsumowanie roku i blogowe postanowienia noworoczne!

13:06
Dzisiaj rozpoczynamy Nowy Rok, więc chyba przeszedł czas na pewne podsumowania i kolejne postanowienia. W tym roku mam ich wyjątkowo dużo, a wszyscy wiemy jak z tymi postanowieniami bywa po pierwszych tygodniach. Mam nadzieję, że chociaż te związane z Pomiędzy Książkami uda mi się utrzymać, zapraszam!

Jeśli miałabym podsumować ten rok na moim blogu, to był on chyba o wiele bardziej płodny niż poprzedni. Oczywiście nauczyłam się wiele o tym, co robiłam źle, ale wiele spraw nadal pozostaje niepoprawionych. W takim razie, co konkretnie udało mi się zrobić?

1. Zyskałam około 13000 wyświetleń i tym samym dobiliśmy tutaj już ponad 20000!

2. Na moim blogu pojawiło się 470 komentarzy,

3. Tą stronę zaobserwowało 70 nowych osób (jeśli jeszcze tego nie robicie to zachęcam do kliknięcia w ten magiczny przycisk),

4. Założyłam stronę na facebooku, która aktualnie ma ponad 120 polubień i tutaj również zachęcam do polubienia, jeśli chcecie być na bieżąco,

5. Napisałam 26 recenzji i wiem, że to zdecydowanie zbyt mało,

6. Przeczytałam 43 książki, a 12 z nich oznaczyłam jako ulubione.

W tym roku oczywiście ambicje mam o wiele większe i mam nadzieję, że za rok w podsumowaniu pobiję wszystkie statystyki, które się tutaj pojawiły, więc na co liczę w tym roku?

1. Dobić 50000 wyświetleń na Pomiędzy Książkami,

3. Osiągnąć 500 polubień na stronie na Facebooku,

3. Przeczytać 52 książki,

4. Napisać 104 wpisy na bloga (Brzmi okrutnie nieosiągalnie),

5. Objąć patronat medialny i napisać blurba.

Mam nadzieję, że chociaż trzy punkty z tych uda mi się zrealizować, jeżeli chcecie mi pomóc w osiągnięciu mojego celu, to zapraszam do polubienia strony na Facebooku: https://www.facebook.com/pomiedzyksiazkami/, obserwowania bloga, a w komentarzach napiszcie mi o swoich postanowieniach i książkach, które na ten rok mi polecacie.

Życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku spędzonego pomiędzy książkami! <3

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.